nakladki na zeby

Wybielanie zębów Prevdent – dlaczego warto zadbać o piękny i biały uśmiech

Nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że zdrowe i białe zęby to podstawa zadbanego wyglądu. Większość osób uważa, że piękny uśmiech dodaje nie tylko urody, ale także pewności siebie. Nic zatem dziwnego, że na rynku wciąż pojawiają się nowe preparaty wybielające, nie zawsze bezpieczne dla szkliwa. Na tym tle znacząco wyróżnia się preparat Prevdent. Co warto o nim wiedzieć?

Prevdent- najważniejsze informacje

Preparat Prevdent CrWR to specjalistyczny system do wybielania zębów, stosowany w gabinetach stomatologicznych. To, co go wyróżnia na tle innych to wyjątkowa formuła. Połączenie substancji czynnych: 6% nadtlenku wodoru z nano-Hydroksyapatytem, zapewnia wybielanie oraz naprawę uszkodzonego szkliwa, podczas jednego zabiegu. Dodatkowym atutem preparatu jest znaczne zmniejszenie problemu nadwrażliwości zębów. Działanie preparatu Prevdent dzieli się na trzy etapy:

  1. Redukcja przebarwień- zaawansowany skład środków powierzchniowo czynnych pozwala głęboko wniknąć w zęby, aby rozbić i usunąć powstałe przebarwienia.
  2. Wybielanie zębów- połączenie aktywnych składników pozwala na wybielanie zębów.
  3. Remineralizacja szkliwa- aktywne substancje odpowiadają za naprawę szkliwa, co znacznie zmniejsza bolesną nadwrażliwość.

Jakie efekty zapewnia wybielanie metodą Prevdent?

Wyjątkowa formuła preparatu pozwala uzyskać odcień 7-8 razy jaśniejszy od aktualnego! Aktywne substancje, wnikają głęboko w strukturę zęba, co zapewnia wyjątkowy efekt wybielania z jednoczesną remineralizacją szkliwe. Co ważne, efekt zabiegu utrzymuje się od 2 do 3 lat. W porównaniu z innymi metodami, Prevdent zapewnia długotrwały efekt oraz ochronę i naprawę szkliwa. Zabieg, wykonany w gabinecie stomatologicznym, pozwoli dłużej cieszyć zdrowym i śnieżnobiałym uśmiechem. Preparat pozwala również na znaczną redukcję nadwrażliwości zębów.

Jak przebiega sam zabieg wybielania?

Jeśli zdecydujesz się na wybielanie zębów Prevdent, możesz spodziewać się wyjątkowego efektu. Cała procedura wybielania trwa zaledwie godzinę.Zabieg jest praktycznie bezbolesny, co sprawia, że nawet osoby cierpiące na nadwrażliwość, mogą z niego skorzystać. Najpierw stomatolog sprawdzi stan Twojego uzębienia, a następnie zabezpieczy jamę ustną, dziąsła oraz usta. Po około godzinie będziesz mógł cieszyć się zdrowymi, mocnymi i pięknymi zębami.

Zalecenia po wybielaniu

Po wybielaniu zębów Prevdent warto trzymać się zaleceń stomatologa, aby jak najdłużej utrzymać osiągnięty efekt. Przez około 24 godziny po zabiegu należy bezwzględnie unikać 

produktów spożywczych zawierających barwniki. Kawa, herbata, cola muszą przynajmniej na dobę ustąpić miejsca wodzie. Podobnie z produktami spożywczymi, ich lista jest znacznie dłuższa: właściwie wszystko co może poplamić białą koszulkę, jest niewskazane po zabiegu. Barszcz czerwony, sos sojowy, pomidory, papryka będą musiały poczekać przynajmniej dobę. Niektórych może przerazić perspektywa zadowolenia się banami, ryżem, serkiem twarogowym lub białym pieczywem. Z drugiej strony to tylko 24 godziny poświęcenia ulubionych produktów, a około 2-3 lata olśniewająco białych zębów. Warto przetrwać “białą dietę” i cieszyć się iście hollywoodzkim uśmiechem. 

Dla kogo wybielanie zębów Prevdent?

Jeśli chcesz cieszyć zdrowymi, mocnymi i białymi zębami, zapytaj stomatologa o zabieg preparatem Prevdent. W klinice Ortodentika doświadczeni stomatolodzy z powodzeniem stosują tę niezwykle skuteczną metodę. Przed wykonaniem wybielania zębów Prevdent, dentysta dokładnie sprawdzi stan Twojego uzębienia i poinformuje Cię o ewentualnych przeciwwskazaniach. Z uwagi na bezpieczne dla szkliwa działanie, przeciwwskazania do wykonania zabiegu zdarzają się niezwykle rzadko. Z wybielania zębów Prevdent może skorzystać każdy, kto chciałby rozjaśnić swoje zęby i jednocześnie wzmocnić szkliwo czy pozbyć się uciążliwej nadwrażliwości. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat wybielania zębów Prevdent, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.