Wybielanie regeneracyjne w przychodni Ortodentika, Łuków

prevdent

Piękny, hollywoodzki uśmiech odmładza, poprawia wygląd zewnętrzny i samopoczucie. Wybielanie regeneracyjne (Prevdent), wykonywane przez doświadczonego stomatologa w naszej Klinice Ortodentika to innowacyjny zabieg, dzięki któremu pacjenci mogą cieszyć się białymi zębami bez bólu i ryzyka uszkodzenia szkliwa, wręcz przeciwnie – naprawiając je. Wystarczy jedna wizyta w gabinecie stomatologicznym, by usunąć przebarwienia i rozjaśnić kolor uzębienia, ciesząc się uśmiechem niczym prawdziwa gwiazda filmowa.

Na czym polega wybielanie regeneracyjne?

Nowoczesny system Prevdent wykorzystuje medyczny nano-hydroksyapatyt, jest dedykowany do profesjonalnego wybielania zębów z jednoczesną regeneracją szkliwa. Zastosowana technologia z użyciem lampy, pozwala odwrażliwić uzębienie pacjenta z jednoczesnym rozjaśnieniem koloru nawet o 7-8 odcieni, co zapewnia spektakularny efekt wizualny. Na 2 tygodnie przed zabiegiem zalecana jest profesjonalna higienizacja (usunięcie osadów i kamienia nazębnego) oraz zabezpieczenie ubytków próchnicowych. Dlaczego? Ponieważ, aby procedura była efektywna, zęby muszą być czyste i zdrowe. Wybielanie regeneracyjne rozpoczyna się od usunięcia głęboko osadzonych w zębach przebarwień za pomocą Stain Removal (specjalna kombinacja środków powierzchniowo czynnych, aktywnego tlenu, detergentów, a także rozpuszczalników). Następnie dochodzi do wybielania właściwego, z użyciem piany uzyskanej z aktywnego tlenu oraz nano-hydroksyapatytu oraz remineralizacji zębów, dzięki zastosowaniu naprawczego serum PrevDent. Cała procedura zabiegowa trwa około 2 godzin. Przez kolejne 2 tygodnie należy przestrzegać białej diety, unikać barwiących potraw oraz napojów (szczególnie kawy, herbaty, czerwonego wina, buraków oraz jagód).

Wybielanie regeneracyjne Prevdent jest bardzo bezpieczną metodą, z której mogą skorzystać również pacjenci z wrażliwymi zębami (zabieg działa eliminująco na nadwrażliwość).

Wskazania do wybielania regeneracyjnego

Jakie są główne wskazania do regeneracyjnego wybielania zębów z nano-hydroksyapatytem? To idealna metoda dedykowana dla pacjentów, którzy walczą z silnymi przebarwieniami zębów spowodowanymi m.in.:

  • nałogowym paleniem papierosów,
  • nawykami żywieniowymi,
  • leczeniem tetracykliną i minocykliną,
  • czynnikami wrodzonymi.

Estetykę swojego uśmiechu mogą również poprawić osoby z fluorozą zębów.

Efekty wybielania regeneracyjnego

Dzięki rewolucyjnej metodzie Prevdent, zęby pacjenta nie tylko stają się jaśniejsze o kilka tonów (nawet 8), ale też zdrowsze – uszkodzone szkliwo zostaje odbudowane w bezpieczny i bezbolesny sposób. Nano-hydroksyapatyt zastosowany w preparacie, rozwiązuje też problem nadwrażliwości. Efekty regeneracyjnego wybielania zębów i naprawy szkliwa, utrzymują się około 2-3 lat.

Przeciwwskazania do wybielania regeneracyjnego

Istnieje kilka czynników, które wykluczają możliwość poddania się wybielaniu regeneracyjnymu, a jest to:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • ubytki próchnicowe,
  • stany zapalne dziąseł,
  • wiek poniżej 18 lat,
  • choroby nowotworowe,
  • alergia na składniki preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu.

Podsumowując, wybielanie regeneracyjne to bezpieczny zabieg z zakresu stomatologii estetycznej, który pozwala szybko i skutecznie rozjaśnić kolor, usunąć szpecące przebarwienia uzębienia i odzyskać piękny, atrakcyjny uśmiech, jednocześnie naprawiając szkliwo. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług oraz umówienia się na wizytę w jednym z gabinetów Kliniki Ortodentika wszystkich mieszkańców Łukowa i okolicznych miast (Siedlce, Żelechów, Stoczek Łukowski, Radzyń Podlaski). Dysponujemy fantastyczną kadrą wykwalifikowanych fachowców, którzy traktują każdego pacjenta w indywidualny sposób. Zapewniamy miłą atmosferę i przystępne ceny oferowanych zabiegów i badań.