Lifting bez skalpela? To możliwe dzięki niciom hialuronowym!

Lifting twarzy w Klinice Ortodentika

 

Walka z oznakami starzenia często bywa trudna, a nawet bolesna. Skomplikowane, inwazyjne zabiegi zniechęcają do korzystania z usług gabinetów medycyny estetycznej. Z drugiej strony, dostępne w drogeriach kosmetyki są drogie, a nie przynoszą prawie żadnych rezultatów. Na szczęście istnieją bezpieczne i proste metody liftingu twarzy, które nie wymagają użycia skalpela. Nici hialuronowe to prawdziwy hit wśród zabiegów odmładzających. Specjaliści nie mają wątpliwości, że nici liftingujące to przyszłość dermatologii estetycznej.

Czytaj dalej

Hollywoodzki uśmiech – leczenie zębów

Hollywoodzki usmiech dzieki Klinice Ortodentika

 

 

Hollywoodzki uśmiech to marzenie każdego z nas. Piękne, białe zęby poprawiają wygląd i samopoczucie. Jeśli nie wiesz, jak go osiągnąć, wypróbuj zabieg kompleksowego leczenia zębów. Połączenie stomatologii estetycznej i tradycyjnej w leczeniu zębów stosuje m.in. przychodnia specjalistyczna Ortodentika w Łukowie.

Czytaj dalej

Korekta nosa bez skalpela

Korekta nosa w Klinice Ortodentika Łukow

 

Wygląd nosa jest dla ciebie źródłem kompleksów i złego samopoczucia? Uważasz jednak, że operacja plastyczna jest krokiem zbyt radykalnym? Lekarze medycyny estetycznej moją dla ciebie rozwiązanie – korektę kształtu nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Wypełniacz dyskretnie niweluje defekty, a efektami można cieszyć się natychmiast po wyjściu z gabinetu. Otoczenie nie zauważy, że poddałeś się zabiegowi, a ty będziesz mógł się cieszyć nowym kształtem nosa!

Czytaj dalej

Licówki – szybki sposób na piękne i równe zęby

Licowki w Klinice Ortodentika Lukow

Każdy z nas chciałby mieć piękne i równe zęby. Jeśli nierówne jedynki, luki między zębami czy trwałe przebarwienia powodują, niechętnie się uśmiechasz, to stomatologia estetyczna przynosi rozwiązanie tego problemu. Licówki, bo o nich tutaj mowa, pozwolą ci uzyskać piękny wygląd zębów i odzyskać pewność siebie.

Czytaj dalej

Wszystko, co musisz wiedzieć o implantach zębowych

Wszystko co musisz wiedziec o implantach zebowych

Braki w uzębieniu nie muszą być już Twoim problemem. Dzięki nowoczesnym implantom zębowym możemy uzupełnić zarówno pojedyncze ubytki, jak i wszystkie zęby. Co ważne, pacjent nie odczuwa żadnej różnicy pomiędzy implantami a naturalnymi zębami. Zobacz, co powinieneś wiedzieć zanim zdecydujesz się na implanty stomatologiczne. Czytaj dalej

Proteza acronowa – rewolucja w protetyce zębów ?

Rewolucja w protetyce zębów w Ortodentice!

Protetyka zębowa stale się rozwija. Nowe rozwiązania nie tylko zwiększają komfort pacjentów, ale są coraz bardziej estetyczne i skuteczne. Coraz więcej stomatologów rekomenduje korzystanie z protez acronowych. Są one zaliczane do najbardziej elastycznych protez, które pozwalają rozwiązać problem braku uzębienia. Na czym polega wyjątkowość protez z acronu? Czy warto je stosować? Z nami dowiesz się wszystkiego, co warto o nich wiedzieć.

Czytaj dalej

Nowoczesne piaskowanie zębów – na czym polega?

Nowoczesne piaskowanie zębów w ortodentika.pl

Obok fluoryzacji i skalingu, piaskowanie jest zaliczane do podstawowych, rutynowych zabiegów higienicznych, które pozwalają zachować zdrowie zębów. Jednak jego rola jest znacznie większa. Regularne piaskowanie zębów chroni nas przed próchnicą, kamieniem nazębnym i pomaga zachować piękny uśmiech. Wielu pacjentów ma obawy przed tym zabiegiem, ponieważ nie należy on do zbyt przyjemnych doznań. Jednak dzięki nowej technologii piaskowania NO PAIN, usuwanie osadu może być szybkie i przyjemne! Czytaj dalej

Infiltracja próchnicy, czyli leczenie zębów bez borowania

Borowania zębów nie można zaliczyć do bardzo przyjemnych doznań. Z tego powodu, tradycyjna metoda leczenia próchnicy przeraża nie tylko dzieci, ale i wielu  dorosłych. Jednak nieleczona próchnica może powodować wiele negatywnych konsekwencji dla naszego zdrowia. Istnieje jednak metoda leczenia próchnicy, która nie wymaga użycia wiertła. Infiltracja próchnicy z wykorzystaniem preparatu ICON to najbardziej nowatorski sposób usuwania białych plam na zębach, świadczących o początkach próchnicy. Sprawdź, czy to metoda dla Ciebie! Czytaj dalej