Personel Kliniki

Robert Marciniak

Rehabilitacja

Fizjoterapeuta, technik masażysta i ratownik medyczny. Zajmuje się masażem rehabilitacyjnym i sportowym. Posiada szerokie doświadczenie, dzięki dodatkowym kursom i szkoleniom, między innymi z masażu profesjonalnego czy Kinesiology Taping.

Renata Pieśko

Pielęgniarka i higienistka stomatologiczna. Przygotowuje pacjentów do zabiegów dentystycznych, a także pomaga w ich przeprowadzaniu. Jest pierwszą osobą, do której zwracają się pacjenci przed leczeniem stomatologicznym. Dba o ich komfort i zadowolenie z obsługi.

Katarzyna Kuśmierczak

Fizjoterapeuta, kierownik recepcji. Jest pierwszą osobą, do której zwracają się pacjenci, jak i zatrudnieni w Ortodentice lekarze. Udziela niezbędnych informacji i rejestruje na wizyty czy zabiegi. Do jej licznych obowiązków należą między innymi: obsługa telefoniczna klientów oraz prowadzenie dokumentacji.

Hanna Kozak

Pielęgniarka. Zajmuje się przede wszystkim przygotowaniem pacjentów do zabiegów oraz opieką nad nimi po przeprowadzonych operacjach. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w poradni chirurgicznej w SPZOZ w Łukowie.

Katarzyna Marek

Pielęgniarka i doświadczony pracownik oddziału rehabilitacji w Łukowie. Zajmuje się obsługą pacjentów oraz udzielaniem informacji.