Personel Kliniki

Dariusz Szychta

Rehabilitacja

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej na AWF w Warszawie. Zajmuje się ortopedyczną terapią manualną metodą Kaltenborna-Evjentha, klasyczną rehabilitacją w ortopedii, reumatologii i neurologii; gimnastyką korekcyjną wad postawy oraz kinesiology tapingiem. Specjalista fizjoterapii stawu skroniowo-żuchwowego.

Katarzyna Marciniak

Rehabilitacja

Fizjoterapeuta, technik masażysta i ratownik medyczny. Ukończyła studia licencjackie z zakresu fizjoterapii. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach, np. z zakresu Kinesiology Taping czy terapii mięśniowo-powięzowych punktów spustowych.

Robert Marciniak

Rehabilitacja

Fizjoterapeuta, technik masażysta i ratownik medyczny. Zajmuje się masażem rehabilitacyjnym i sportowym. Posiada szerokie doświadczenie, dzięki dodatkowym kursom i szkoleniom, między innymi z masażu profesjonalnego czy Kinesiology Taping.

Marcin Kot

Rehabilitacja

Masażysta. Zajmuje się przeprowadzaniem masaży u osób po urazach i zabiegach. Przeszedł liczne kursy, dzięki czemu może się pochwalić znajomością różnorodnych technik masażu.

Renata Pieśko

Pielęgniarka i higienistka stomatologiczna. Przygotowuje pacjentów do zabiegów dentystycznych, a także pomaga w ich przeprowadzaniu. Jest pierwszą osobą, do której zwracają się pacjenci przed leczeniem stomatologicznym. Dba o ich komfort i zadowolenie z obsługi.

Ilona Stefaniak

Asystentka stomatologiczna. Do jej obowiązków należy pomoc pacjentom oraz stomatologom podczas zabiegów. Jest wykwalifikowanym ratownikiem medycznym. Wśród pacjentów cieszy się dużym zaufaniem i sympatią.

Małgorzata Mościcka

Pracownik pomocniczy. Zajmuje się obsługą pacjentów, przygotowywaniem dokumentacji medycznej oraz pracą biurową. Rozwiewa wątpliwości pacjentów, dla których jest cennym źródłem informacji. Słynie z otwartości oraz gotowości do pracy.

Katarzyna Kuśmierczak

Fizjoterapeuta, kierownik recepcji. Jest pierwszą osobą, do której zwracają się pacjenci, jak i zatrudnieni w Ortodentice lekarze. Udziela niezbędnych informacji i rejestruje na wizyty czy zabiegi. Do jej licznych obowiązków należą między innymi: obsługa telefoniczna klientów oraz prowadzenie dokumentacji.

Hanna Kozak

Pielęgniarka. Zajmuje się przede wszystkim przygotowaniem pacjentów do zabiegów oraz opieką nad nimi po przeprowadzonych operacjach. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w poradni chirurgicznej w SPZOZ w Łukowie.

Katarzyna Marek

Pielęgniarka i doświadczony pracownik oddziału rehabilitacji w Łukowie. Zajmuje się obsługą pacjentów oraz udzielaniem informacji.