Personel Kliniki

Robert Marciniak

Rehabilitacja

Fizjoterapeuta, technik masażysta i ratownik medyczny. Zajmuje się masażem rehabilitacyjnym i sportowym. Posiada duże doświadczenie, dzięki dodatkowym kursom i szkoleniom, między innymi z terapii igłami , Kinesiology Taping.

Renata Pieśko

Pielęgniarka i higienistka stomatologiczna. Przygotowuje pacjentów do zabiegów dentystycznych, a także pomaga w ich przeprowadzaniu. Jest pierwszą osobą, do której zwracają się pacjenci przed leczeniem stomatologicznym. Dba o ich komfort  i zadowolenie z obsługi. Samodzielnie wykonuje zabiegi higienizacji Pacjenta, wybielania zębów.

Katarzyna Kuśmierczak

Fizjoterapeuta, kierownik recepcji. Jest pierwszą osobą, do której zwracają się pacjenci, jak i zatrudnieni w Ortodentice lekarze. Udziela niezbędnych informacji i rejestruje na wizyty czy zabiegi. Do jej licznych obowiązków należą między innymi: obsługa telefoniczna klientów oraz prowadzenie dokumentacji.

Hanna Kozak

Pielęgniarka chirurgiczna  z największym doświadczeniem. Zajmuje się przede wszystkim przygotowaniem pacjentów do zabiegów oraz opieką nad nimi po przeprowadzonych operacjach. Bardzo cierpliwa, oaza spokoju.

Katarzyna Marek

Pielęgniarka i doświadczony pracownik oddziału chirurgicznego w Łukowie. Certyfikowany podolog Arkady. Asystentka zabiegów chirurgii naczyniowej. Pielęgniarka ortopedyczna, uczestniczy w terapii Orthokine i PRP