Nasi Lekarze

Dzień tygodnia19.11.201820.11.201821.11.201815.11.201816.11.201817.11.2018
PoniedziałekRenata Pieśko
Olga Szekalis-Goławska

WtorekAgnieszka Kubicka
Renata Pieśko
Olga Szekalis-Goławska
Jacek Kubicki
Ewa Gołębiewska
Krzysztof Kicki

ŚrodaAgnieszka Kubicka
Renata Pieśko
Sławomir Teodorski
Andrzej KobielusCzwartekAgnieszka Kubicka
Renata Pieśko
Olga Szekalis-Goławska
Jacek KubickiPiątekAgnieszka Kubicka
Renata Pieśko
Olga Szekalis-Goławska


SobotaAndrzej Kobielus

Jacek Kubicki

Ortopedia

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, anestezjolog, absolwent PAM w Szczecinie 1994 r. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Zajmuje się leczeniem operacyjnym narządu ruchu, szczególnie artroskopią stawów. Wykonuje badania usg, iniekcje pod kontrolą usg oraz profilaktyczne badania usg stawów biodrowych niemowląt. Członek Polskiego Towarzystwa Artroskopowego i PTOiTr.

Wojciech Łuczaj

Ortopedia

Specjalista chirurg i ortopeda traumatolog narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku w 1991 r. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Zajmuje się leczeniem operacyjnym, ze specjalizacją w zakresie chirurgii ręki.

Marek Marczuk

Ortopedia

Specjalista ortopeda traumatolog narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku, 1989 r. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Zajmuje się leczeniem obrażeń narządów ruchu oraz endoprotezoplastyką stawów barkowych i biodrowych.

Sławomir Teodorski

Ortopedia

Specjalista ortopeda traumatolog narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z 1992 r. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Posiada duże doświadczenie w leczeniu urazów i złamań kości. Zajmuje się diagnostyką oraz przeprowadzaniem badań USG stawów i kończyn. Wykonuje iniekcje pod kontrolą USG oraz badania profilaktyczne stawów biodrowych niemowląt.

Szymon Pietrzak

Ortopedia

Specjalista dziecięcej ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu w 1994 r. Ordynator Oddziału Kliniki Ortopedii Dziecięcej CMKP w Otwocku. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w leczeniu urazów, wad i deformacji narządu ruchu u dzieci. W swojej pracy zawodowej zajmuje się: dysplazją stawów biodrowych (badania profilaktyczne i leczenie), badaniem USG stawów biodrowych,  leczeniem operacyjnym wrodzonych wad stóp i bioder oraz leczeniem skolioz.

Andrzej Kobielus

Ortopedia

Specjalista ortopeda traumatolog narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach.  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym obrażeń narządu ruchu, szczególnie artroskopią stawów. Wykonuje badania profilaktyczne USG stawów biodrowych niemowląt.

Michał Smoczyk

Ortopedia

Specjalista ortopeda traumatolog narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Wykonuje leczenie operacyjne obrażeń narządu ruchu oraz endoprotezoplastykę stawów biodrowych i kolanowych.

Radosław Manowiec

Neurochirurgia

Specjalista neurochirurg. Obecnie pracuje w Klinice Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie. Zajmuje się leczeniem operacyjnym schorzeń kręgosłupa i ośrodkowego układu nerwowego.

Magdalena Daniel

Chirurgia

Specjalista z zakresu chirurgii dziecięcej. Ordynator Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Poza zabiegami operacyjnymi, specjalizuje się także w podologicznej metodzie Arkady, służącej leczeniu wrastających paznokci.

Renata Mazur

Neurologia

Specjalista neurolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie 1996 r. Zastępca Ordynatora na Oddziale Neurologicznym w SPZOZ Łuków. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń kręgosłupa, ośrodkowego układu nerwowego, neuropatii obwodowych oraz chorób naczyniowych.

Dariusz Wojtuń

Kardiologia

Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii w Radzyniu Podlaskim.

Ryszard Siedlecki

Kardiologia

Asystent Oddziału Kardiologii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach.

Piotr Winiarski

Reumatologia

Specjalista chorób wewnętrznych i reumatologii. Pracuje na Oddziale Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym w SPZOZ w Łukowie. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń tkanki łącznej i stawów.

Magdalena Buczek

Logopedia

Logopeda. Zajmuje się diagnostyką i korygowaniem wad wymowy. Pomaga rozpoznać rodzaj zaburzenia mowy. Specjalizuje się w zakresie dysleksji i logopedii korekcyjnej.

Przemysław Król

Specjalista z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie 1998 r. Kierownik zakładu diagnostyki w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Wykonuje pełen zakres badań USG.

Erika Madoń

Endokrynologia

Specjalista chorób wewnętrznych i  endokrynologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń gruczołów wydzielania wewnętrznego (m.in. tarczycy). Przeprowadza badania USG tarczycy.

Adrianna Szychta

Specjalista rehabilitacji i pediatra. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie w 1995r. Ordynator Oddziału Rehabilitacji i Ośrodka Rehabilitacji Dziennej SPZOZ w Łukowie. Łączy doświadczenie z zakresu chorób dziecięcych z rehabilitacją medyczną. Prowadzi wczesną diagnostykę neurorozwojową uszkodzeń układu nerwowego niemowląt oraz leczenie metodą Vojty i Bobath. W swojej pracy zajmuje się również integracją sensoryczną.

Magdalena Król

Endokrynologia

Specjalista endokrynolog i chorób wewnętrznych. Asystent Oddziału Diagnostyki Endokrynologicznej Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Zajmuje się chorobami tarczycy, przysadki, przytarczyc, nadnerczy, gruczołów płciowych i guzami neuroendokrynnymi. Prowadzi leczenie cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, POCHP i osteoporozy. Wykonuje USG tarczycy.

Ewa Gołębiewska

Laryngologia

Dr n. med., specjalista otolaryngolog. Ordynator Oddziału Laryngologicznego Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Zajmuje się rozpoznaniem i leczeniem chorób uszu oraz gardła zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Prowadzi leczenie zachowawcze i operacyjne.

Agnieszka Kubicka

Stomatologia

Lekarz stomatolog, absolwentka PAM 1995 r. Posiada specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej. W swojej pracy zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, endodoncją i protetyką. Członek PTS.

Filip Brzozowski

Chirurgia stomatologiczna

Absolwent wydziału stomatologicznego oraz wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów odbył staż implantologiczny w Klinice Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Uniwersytetu Medycznego im. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Posiada specjalizację w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. Aktywny członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo – Twarzowej. Specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu wad zgryzu, implantologii oraz leczeniu chorób zatok szczękowych.

Olga Szekalis-Golawska

Stomatologia

Andrzej Bożyk

Stomatologia

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2004 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2008 roku zdobył specjalizację z dziedziny Protetyki Stomatologicznej. Jest współautorem wielu prac naukowych i doniesień zjazdowych. Specjalizuje się w leczeniu stawów skroniowo-żuchwowych. Jest także certyfikowanym lekarzem Invisalign® – amerykańskiej metody leczenia ortodontycznego niewidocznymi nakładkami.