Nasi Lekarze

Dzień tygodnia19.04.202120.04.202121.04.202115.04.202116.04.202117.04.2021
PoniedziałekJacek Kubicki
Agnieszka Kubicka
WtorekAgnieszka Kubicka
Ewa Gołębiewska
ŚrodaAgnieszka Kubicka
CzwartekJacek Kubicka
Agnieszka Kubicka
PiątekAgnieszka Kubicka
Michał Smoczyk
Andrzej Hasiec
SobotaSławomir Teodorski
Radosław Manowiec
Krzysztof Kicki

Jacek Kubicki

Ortopedia

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, anestezjolog, absolwent PAM w Szczecinie 1994 r. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Zajmuje się leczeniem operacyjnym narządu ruchu, szczególnie artroskopią stawów. Wykonuje badania usg, iniekcje pod kontrolą usg oraz profilaktyczne badania usg stawów biodrowych niemowląt. Członek Polskiego Towarzystwa Artroskopowego i PTOiTr.

Wojciech Łuczaj

Ortopedia

Specjalista chirurg i ortopeda traumatolog narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku w 1991 r. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Zajmuje się leczeniem operacyjnym, ze specjalizacją w zakresie chirurgii ręki.

Marek Marczuk

Ortopedia

Specjalista ortopeda traumatolog narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku, 1989 r. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Zajmuje się leczeniem obrażeń narządów ruchu oraz endoprotezoplastyką stawów barkowych i biodrowych.

Sławomir Teodorski

Ortopedia

Specjalista ortopeda traumatolog narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z 1992 r. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Posiada duże doświadczenie w leczeniu urazów i złamań kości. Zajmuje się diagnostyką oraz przeprowadzaniem badań USG stawów i kończyn. Wykonuje iniekcje pod kontrolą USG oraz badania profilaktyczne stawów biodrowych niemowląt.

Szymon Pietrzak

Ortopedia

Specjalista dziecięcej ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu w 1994 r. Ordynator Oddziału Kliniki Ortopedii Dziecięcej CMKP w Otwocku. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w leczeniu urazów, wad i deformacji narządu ruchu u dzieci. W swojej pracy zawodowej zajmuje się: dysplazją stawów biodrowych (badania profilaktyczne i leczenie), badaniem USG stawów biodrowych,  leczeniem operacyjnym wrodzonych wad stóp i bioder oraz leczeniem skolioz.

Andrzej Kobielus

Ortopedia

Specjalista ortopeda traumatolog narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach.  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym obrażeń narządu ruchu, szczególnie artroskopią stawów. Wykonuje badania profilaktyczne USG stawów biodrowych niemowląt.

Michał Smoczyk

Ortopedia

Specjalista ortopeda traumatolog narządu ruchu. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Obecnie pracuje w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Wykonuje leczenie operacyjne obrażeń narządu ruchu oraz endoprotezoplastykę stawów biodrowych i kolanowych.

Radosław Manowiec

Neurochirurgia

Specjalista neurochirurg. Obecnie pracuje w Klinice Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie. Zajmuje się leczeniem operacyjnym schorzeń kręgosłupa i ośrodkowego układu nerwowego.

Magdalena Daniel

Chirurgia

Specjalista z zakresu chirurgii dziecięcej. Ordynator Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Poza zabiegami operacyjnymi, specjalizuje się także w podologicznej metodzie Arkady, służącej leczeniu wrastających paznokci.

Renata Mazur

Neurologia

Specjalista neurolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie 1996 r. Zastępca Ordynatora na Oddziale Neurologicznym w SPZOZ Łuków. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń kręgosłupa, ośrodkowego układu nerwowego, neuropatii obwodowych oraz chorób naczyniowych.

Dariusz Wojtuń

Kardiologia

Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii w Radzyniu Podlaskim.

Piotr Winiarski

Reumatologia

Specjalista chorób wewnętrznych i reumatologii. Pracuje na Oddziale Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym w SPZOZ w Łukowie. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń tkanki łącznej i stawów.

Przemysław Król

Specjalista z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie 1998 r. Kierownik zakładu diagnostyki w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Wykonuje pełen zakres badań USG.

Adrianna Szychta

Specjalista rehabilitacji i pediatra. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie w 1995r. Ordynator Oddziału Rehabilitacji i Ośrodka Rehabilitacji Dziennej SPZOZ w Łukowie. Łączy doświadczenie z zakresu chorób dziecięcych z rehabilitacją medyczną. Prowadzi wczesną diagnostykę neurorozwojową uszkodzeń układu nerwowego niemowląt oraz leczenie metodą Vojty i Bobath. W swojej pracy zajmuje się również integracją sensoryczną.

Ewa Gołębiewska

Laryngologia

Dr n. med., specjalista otolaryngolog. Ordynator Oddziału Laryngologicznego Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Zajmuje się rozpoznaniem i leczeniem chorób uszu oraz gardła zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Prowadzi leczenie zachowawcze i operacyjne.

Agnieszka Kubicka

Stomatologia

Lekarz stomatolog, absolwentka PAM 1995 r. Posiada specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej oraz ukończone zaawansowane szkolenie podyplomowe curriculum endodontyczne  ( leczenie kanałowe zębów) .   Prowadzi leczenie pod mikroskopem.  Członek PTE, ESSE, PTS.

Filip Brzozowski

Chirurgia stomatologiczna

Absolwent wydziału stomatologicznego oraz wydziału lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów odbył staż implantologiczny w Klinice Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Uniwersytetu Medycznego im. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Posiada specjalizację w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. Aktywny członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo – Twarzowej. Specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu wad zgryzu, implantologii oraz leczeniu chorób zatok szczękowych.

Bartosz Borycki

Chirurgia stomatologiczna

Specjalizuje się w usuwaniu zębów zatrzymanych, leczeniu chorób zatok oraz implantologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej oraz Stowarzyszenia Implantologicznego OSIS – stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Olga Szekalis-Golawska

Stomatologia

Lekarz dentysta z doświadczeniem w leczeniu pod mikroskopem. Zajmuje się leczeniem kanałowym i estetyczną odbudową zębów. Uwielbia pracę z dziećmi. Uczestniczy w licznych szkoleniach.

Andrzej Bożyk

Stomatologia

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego I Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2004 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2008 roku zdobył specjalizację z dziedziny Protetyki Stomatologicznej. Jest współautorem wielu prac naukowych i doniesień zjazdowych. Specjalizuje się w leczeniu stawów skroniowo-żuchwowych. Jest także certyfikowanym lekarzem Invisalign® – amerykańskiej metody leczenia ortodontycznego niewidocznymi nakładkami.

Agnieszka Polanowska

Specjalista dermatolog, leczenie chorób skóry

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskała tytuł specjalisty I i II stopnia w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Jest konsultantką Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Siedlcach oraz członkiem towarzystw naukowych, takich jak Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Europejskie Towarzystwo Kosmetologii czy Dermatologii Estetycznej (ESCAD). Stale uczestniczy w licznych szkoleniach i sympozjach. Ma wieloletnie doświadczenie w laseroterapii, a od roku 2000 zajmuje się dermatologią estetyczną.