Stomatolog – Ortodentika w Łukowie

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem lekarzy stomatologów :

  1. Agnieszka Kubicka             – stomatologia zachowawcza i estetyczna
  2. Olga Szekalis- Goławska   – endodoncja i stomatologia dziecięca
  3. Dr.n.med. Andrzej Bożyk – protetyka i ortodoncja
  4. Filip Brzozowski                 – chirurgia szczekowo- twarzowa, implantologia
  5. Piotr Kaczmarek                 – implantologia

ORTODENTIKA została stworzona z myślą o Pacjentach wymagających pragnących w komfortowych warunkach oraz stosunkowo krótkim czasie uzyskać efekt pięknych zębów. Na sukces Ortodentiki składa się przede wszystkim zespół wysoko cenionych specjalistów współpracujacych  , których długoletnie doświadczenie pozwala podjąć się leczenia bardzo skomplikowanych przypadków. W ramach naszych usług oferujemy interdyscyplinarne leczenie z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej, mistrzowskiej protetyki, zaawansowanej chirurgii, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej.

Chcąc zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo Naszym Pacjentom Ortodentika została wyposażana w najnowocześniejszy technologicznie sprzęt diagnostyczny dostępny na rynku europejskim, a materiały stosowane u nas  są tylko najwyższej jakości.

ijj

Praca w zgranym zespole,szczegółowe badanie jamy ustnej, zdjęcia RTG ( w tym pantomograficzne), analiza modeli diagnostycznych i wreszcie dokumentacja fotograficzna służą nam do stworzenia indywidualnego planu leczenia. Skoncentrujemy się na Państwa problemach, chętnie odpowiemy na pytania. Dostosujemy plan do potrzeb. Zawsze bierzemy pod uwagę zdanie naszych pacjentów, ponieważ Państwa dobre samopoczucie to dla nas najwyższa wartość.

W ORTODENTICE stworzyliśmy przyjazną atmosferę. To miejsce przynoszące radość i zadowolenie pacjentom, a także naszemu zespołowi. Już na pierwszym spotkaniu przekonacie się Państwo, że wizyta u dentysty nie musi być stresująca. Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie było jak najbardziej komfortowe i delikatne. Stosujemy najskuteczniejsze metody znieczulenia, ból nie będzie już przeszkodą do doskonałego uśmiechu.