Rehabilitacja w Ortodentice

 

Zespół Fizjoterapeutów Przychodni Ortodentika oferuje Państwu połączenie pasji z wiedzą, nauki z praktyką, indywidualne spojrzenie na pacjenta oraz nowoczesną i kompleksową rehabilitację.

Dla potrzeb rehabilitacji w Przychodni Ortodentika, zostało wydzielone całe piętro, w którym znajdują się przestronne gabinety do prowadzenia terapii manualnej, masażu oraz konsultacji lekarskich i fizjoterapeutycznych, strefa zabiegów fizykoterapii wyposażona w nowoczesny sprzęt, jak również duża sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych).

Dla pacjentów dostępne są szatnie (damska i męska(, a także toaleta oraz prysznic. Ponadto dla klientów zapewniony jest darmowy parking. Budynek wyposażony jest w windę, więc dostanie się na piętro nie będzie stanowić przeszkody.

Kompetencje naszych fizjoterapeutów zdobyte podczas studiów i pracy zawodowej są ciągle rozwijane i poszerzane poprzez udział w kursach i szkoleniach podyplomowych oraz sympozjach i konferencjach naukowych. Dzięki stałemu rozwojowi możemy zapewnić naszym pacjentom wysoką jakość usług fizjoterapeutycznych, co przekłada się na skuteczną rehabilitację.

Prowadzimy terapię w oparciu o specjalne metody fizjoterapeutyczne:

  • Ortopedyczna Terapia Manualna,
  • Holistyczna Terapia Manualna,
  • metoda PNF,
  • Terapia Tkanek Miękkich,
  • Kinesiology Taping.

Powyższe techniki specjalne uzupełniamy o kinezyterapię, czyli ćwiczenia lecznicze, masaż leczniczy i zabiegi fizykalne (elektroterapia, laseroterapia, magnetoterapia, laser, ultradźwięki, krioterapia, światłolecznictwo).

Zapewniamy Państwu tylko sprawdzoną i udokumentowaną wiedzę oraz fizjoterapię prowadzoną w miłej atmosferze.

 

Każdemu fizjoterapeucie pracującemu w Przychodni Ortodentika przyświeca jeden cel:

 

Dobrać dla każdego Pacjenta indywidualny program terapeutyczny bazujący na rozpoznaniu lekarza specjalisty oraz na własnej diagnostyce kinezjologicznej.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Robert Marciniak

Katarzyna Marciniak

Katarzyna Kuśmierczak