Pożegnaj zmarszczki – TOP 5 zastosowań jadu kiełbasianego

jad kielbasiany - cenaOkoło 25 roku życia w naszej skórze zaczyna brakować kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za napięcie oraz elastyczność skóry. Efektem tego są tak znienawidzone przez kobiety, pojawiające się na twarzy załamania i bruzdy. Pierwsze zmarszczki to tak zwane zmarszczki mimiczne, które są widoczne podczas uśmiechania się i układają się w “kurze łapki” w kącikach oczu od strony skroni. Im wcześniej zacznie się zapobiegać zmarszczkom, tym dłużej skóra ma szansę zostać gładka i jędrna. Jeśli jesteś już posiadaczką “kurzych łapek” czy  “lwiej bruzdy” , jednym z najskuteczniejszych rozwiązań jest botoks, czyli jad kiełbasiany.

Jak pozbyć się zmarszczek?

Różnego rodzaju kremy przeciwzmarszczkowe i maseczki są dobre, ale tylko w przypadku zapobieganiu zmarszczkom. Na ma sensu wydawać fortuny na najdroższy kosmetyk, ponieważ żadne serum nie sprawi, że obudzimy się o 10 lat młodsze, mimo obietnich w reklamach. Nie dajmy się oszukać, osoby w wieku 30+ powinny zacząć się interesować zabiegami takimi jak laseroterapia czy peelingi chemiczne. Taki rodzaj leczenia również zalecany jest starszym kobietom, którym zależy na naturalnym efekcie. Co jeśli naprawdę chcemy pewnego dnia obudzić się bez zmarszczek? Z pomocą przychodzi nam jad kiełbasiany! Jest to toksyna botulinowa i mimo niezbyt przyjaźnie brzmiącej nazwy, w rękach wykwalifikowanego fachowca jest całkowicie bezpieczna dla naszego organizmu.

Top 5 obszarów traktowanych jadem kiełbasianym

Najczęściej toksynę botulinową wykorzystuje się do walki ze zmarszczkami w 5 strategicznych miejscach na twarzy.

  1. Zmarszczki wokół oczu

Tak zwane “kurze łapki” są następstwem zmarszczek mimicznych, pogłębiających się z wiekiem. Mówi się, iż osoba je posiadająca charakteryzuje się pogodą ducha, gdyż są one efektem częstego uśmiechania się. Mimo pozytywnej przyczyny, skutek nie jest zadowalający i często przeszkadza nam na tyle, że chcemy się go pozbyć.

    2. Zmarszczki na czole

Te zmarszczki bardzo dodają lat. Czoło powierzchniowo jest dość duże i jeśli nie posiadamy przykrywającej go grzywki, zmarszczki bardzo rzucają się w oczy. W tym przypadku najwięcej do powiedzenia mają geny. Przyjrzyj się mamie czy babci, jeśli one posiadają zmarszczki na czole, istnieje duże prawdopodobieństwo, że u Ciebie też prędzej czy później się pojawią.

    3. Lwia bruzda

Lwia zmarszczka jest pionową kreseczką bądź kreseczkami umiejscowionymi między brwiami. Odpowiedzialny za nią jest mięsień marszczący brwi. W tym przypadku powiedzenie “złość piękności szkodzi” nabiera głębszego znaczenia…

    4. Zmarszczki palacza

Wyjątkowo nieestetyczne pionowe bruzdy pojawiające się wokół ust, które wbrew pozorom nie pojawiają się tylko u nałogowych palaczy. Są bardzo oporne na domowe zabiegi przeciwzmarszczkowe, ale bezkonkurencyjnie przegrywają w walce z toksyną botulinową.

    5. Opadające kąciki ust

Dają efekt tak zwanego smutnego uśmiechu. Przyczyną jest niestety grawitacja i następujące wraz z wiekiem wiotczenie skóry. Jad kiełbasiany rozluźnia mięsień i wygładza niechcianą zmarszczkę.

Efekt ostrzykiwania toksyną botulinową utrzymuje się około 6 miesięcy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat odmładzania, zajrzyj tutaj:http://www.ortodentika.pl/dermatologia-i-medycyna-estetyczna/

W naszej klinice przeprowadzisz zabieg z użyciem botoksu w bezpieczny i bezbolesny sposób. Umów się na wizytę i zapomnij o zmarszczkach!

tel. 25 798 05 57

tel. 783 177 651

e-mail: info@ortodentika.pl